Region Slovácko – sdružení pro rozvoj cestovního ruchu společně s Turistickou asociací Slovácko, z.s. získal CERTIFIKACI národní agentury CzechTourism a je tedy jedinou destinační společností zastupující celé Slovácko v oblasti cestovního ruchu. V ČR je pouze 5 organizací, které tuto certifikaci získali.
Díky certifikaci byla prakticky souběžně podána žádost o dotaci v Národním programu podpory cestovního ruchu v regionech 2016 – 2020, zde čekáme na výsledky.
Současně probíhá pasportizace napříč celým regionem a také připravujeme katalog Slovácka 2019, který bude distribuován do informačních center regionu, ubytovacích zařízení, zástupcům CK a touroperátorům a dalším subjektům. Veškeré další činnosti – správy webů, kalendáře akcí, FB profilů, dalších sociálních sítí, komunikace s médii, partnery napříč celým sektorem stále probíhají a naše aktivity se stále rozšiřují a zintenzivňují.