Od pondělí 6. září 2021 znovu otevíráme!

Centrum nově povede paní Hana Uherková, kterou můžete znát z lekcí Baby hraní.

Při vstupu bude nutné se prokázat platným testem (antigenním či PCR), očkováním či proděláním nemoci covid-19 v posledních 180 dnech. Zároveň prosíme o dodržování platných epidemiologických opatření (ruce, roušky, rozestupy) po celou dobu pobytu v centru.

 

Naše centrum, které sídlí v prvním patře Komunitního centra Kunovice, je instituce poskytující služby v oblasti rodičovských aktivit.

Období, kdy některý z rodičů trvale pečuje o malé děti, často přináší sociální izolaci, ztrátu jistoty a důvěry ve vlastní schopnosti. Chceme proto rodinám nabídnout prostor k setkávání, společným činnostem, vzdělávání a sdílení se. CPMSD Beruška umožňuje rodičům a jejich dětem rozvíjet sociální aktivity a tím je dostat z izolace každodenního domácího života. Svým programem je zaměřeno především na rodiče s malými dětmi a to nejen na mateřské a rodičovské dovolené.

Centrum pořádá různé jednorázové i pravidelné akce jako divadélko, promítání či tvoření pro děti, topení Moreny, zoo terapii, dopravní besedy, pohádkové dopoledne, výlety, exkurze, lampionový průvod, mikulášskou nadílku, Slet andělů či vánoční pečení perníčků a zároveň nabízí různé odborné i neodborné besedy pro rodiče.

 

PROGRAM BERUŠKY – ZÁŘÍ 2021

 

Otevírací doba

Pondělí až pátek 9:00 – 12:00

 

Adresa

CPMSD BERUŠKA
Panská 24 (budova Komunitního centra)
686 04 Kunovice

tel. 602 596 625
e-mail: hana.uherkova@mesto-kunovice.cz

Facebook Centra pro matky s dětmi Beruška