Hlášení městského rozhlasu dne 15.02.2021

Oznámení Knihovna Fanka Jilíka v Kunovicích oznamuje, že od pondělí 15. 2. 2021 je v omezeném režimu opět otevřena pro veřejnost. Čtenáři budou obslouženi pouze prostřednictvím výdejového okna. Prosíme čtenáře, aby si knihy pokud možno předem vybrali na webu knihovny a objednali je k vypůjčení prostřednictvím e-mailu či telefonu. Výdejní okno bude v provozu od pondělí do čtvrtku v čase od…

Provozní doba MěÚ

Městský úřad, služebna Městské policie a Městské informační centrum jsou opět otevřeny pro veřejnost ve standardní otevírací době s dodržením všech nastavených hygienických pravidel.

Provoz městské Knihovny Fanka Jilíka obnoven

Na základě usnesení vlády č.126 ze dne 14. února 2021 o přijetí krizového opatření bylo možné znovu obnovit od 15.února 2021 provoz knihovny pro veřejnost.
Půjčování a vracení knih, včetně objednaných výpůjček bude probíhat prostřednictvím výdejového okénka.