Upozornění pro cestující – od pondělí 30. března dojde ke změnám omezení ve veřejné dopravě

Vážení občané, v souvislosti s vládním nařízením spočívajícím v omezení pohybu osob v České republice a z důvodu razantního snížení počtu cestujících ve veřejné dopravě, bude ve Zlínském kraji s platností od pondělí 30. 3. 2020 do odvolání na všech autobusových regionálních linkách zajišťovaných Zlínským krajem znovu zaveden provoz podle jízdních řádů, které platí o letních prázdninách.

Hlášení městského rozhlasu dne 30.03.2020

Oznámení

V Kunovicích na sídlišti V Humnech se našla zlatá dětská náušnice ve tvaru srdíčka. Bližší informace získáte na podatelně Městského úřadu Kunovice.

Dnes byla u Olšavy odchycena fenka zlatého retrívra s červeným obojkem na krku. Žádáme majitele, aby se přihlásil na Městské polici Kunovice, tel. číslo 572 432 713.

Soutěž o nejhezčí velikonoční vajíčko

Milé děti, máme pro vás soutěž! Okna našeho informačního centra potřebují vyzdobit, protože jsou prázdná a smutná. A protože se blíží Velikonoce, tak čím jiným, než krásnými velikonočními vajíčky! Obrys vajíčka si můžete stáhnout a vytisknout z této stránky nebo si pro něj přijďte do stojanu před naším informačním centrem. Vymalované vajíčko vystřihněte, ze zadní…