Kácení rizikových dřevin v Kunovicích

Mnozí z obyvatel Kunovic jistě zaznamenali, že v první polovině března letošního roku došlo k pokácení všech dřevin před mateřskou školou v ulici Mládežnická.
K tomuto kroku město přistoupilo z několika důvodů. Dva stromy, lípa a borovice, byly pokáceny z důvodu rekonstrukce stávajících chodníků, které v této lokalitě zabezpečí bezbariérové řešení pěší dopravy, bezpečné přecházení pro chodce a osoby tělesně postižené, a v rámci kterých bude zbudováno nové parkoviště před mateřinkou.

Hlášení městského rozhlasu dne 25.03.2019

Oznámení Starosta města Kunovice Pavel Vardan svolává členy zastupitelstva města k 1. mimořádnému zasedání zastupitelstva, které se koná v zasedací místnosti městského úřadu v pondělí 1. dubna 2019 v 17:00 hodin. – Cukrárna Nebe v Kunovicích přijímá objednávky beránků, kuřátek, zákusků a koláčků na Velikonoce. Objednávky telefonicky na č. 777 581 528 nebo osobně – ulice V Grni, čp. 402. – Před…