Hlášení městského rozhlasu dne 16.11.2018

Oznámení o omezení provozu v ulici Na Záhonech Město Kunovice upozorňuje na termíny pro realizaci prací při rekonstrukci komunikace v ulici Na Záhonech a s tím spojená dopravní omezení: 1)   V sobotu 17.11. bude probíhat frézování vozovky – průjezd bude velmi omezen. Příjezd osobními automobily doporučujeme ulicí Ve Strhanci a Na Rybníčku. 2)   V úterý…

Omezení provozu v ul Na Záhonech během pokládky obrusných vrstev

Vážení občané, Město Kunovice, společnost Eon a Bydlení Na Záhonech, ve spolupráci se společností Innogy realizují od počátku tohoto roku v ulicích Na Záhonech a U Štreky výstavbu vodovodu, plynovodu, veřejného osvětlení, kanalizace, přeložky VN a rekonstrukci komunikace. V současné době je plánována pokládka asfaltobetonových podkladních a obrusných vrstev komunikace. Vzhledem k nutným dopravním omezením během průjezdu ulicí Na Záhonech omezení bude frézování a pokládka obrusné ( finální) asfaltové vrstvy prováděna o sobotách, od 17.11.2018.