Oznámení „Rekonstrukce místní komunikace ul. U PUMPY“

Vážení občané, dovolujeme si Vám oznámit, že od pondělí 05.09.2016 je plánováno zahájení stavebních prací na rekonstrukci místní komunikace ul. U Pumpy. V příštím týdnu, s ohledem na klimatické podmínky, bude zahájen výkop stávající komunikace pro realizaci podkladních vrstev budoucí komunikace. Po zahájení stavby nebude zajištěn příjezd k Vašim rodinným domům. Proto doporučujeme parkování Vašich vozidel v ul. Obecní nebo na nejbližších parkovištích.

Hlášení městského rozhlasu dne 31.08.2016

Upozornění e-on a.s. upozorňuje občany, že ve čtvrtek 8. září 2016 bude v době od 7:15 do 14:30 hodin přerušena dodávka elektrické energie v ulici Obecní a U Pumpy a v  ulici Osvobození čp. 633. Upozorňujeme občany, že v pátek 2. září 2016 bude z provozních důvodů uzavřena Městská knihovna, Městské informační centrum v Kunovicích…