P1070744

Městské informační centrum Kunovice

Na Rynku 886

686 04  Kunovice

Kontakt

telefon: 572 549 999

 

Sledujte facebook Informačního centra

facebook_mic

 

Nábor do dp Lukostřelba Kunovice

dp Lukostřelba Kunovice přijímá nové členy. Nábor do 3D lukostřeleckého klubu probíhá do 15. března na www.dplukostrelba.cz, kde se také dozvíte více informací. Trénink začne 2. 4. 2019 a bude probíhat každé úterý v Areálu Jízdy králů Kunovice. Klub je určen pro děti od 10 let a dospělé.

Areál Jízdy králů Kunovice bude v květnu hostit gastrofestival

Do Kunovic zavítá 25. května gastrofestival! V loňském roce jste si jeho velmi úspěšný první ročník mohli užít ve Staráku u Majáku, letos se akce stěhuje do kunovického Areálu Jízdy králů. A máte se opravdu na co těšit! Festival nese podtitul Cesta kolem světa a jak tento název napovídá, budete na něm moci ochutnat kuchyni…

Pozvánka na besedu o homeopatii

Ve středu 13. února od 17:00 se v Přednáškovém sále Panského dvora Kunovice uskuteční beseda o homeopatii, na kterou vás srdečně zveme. Dozvíte se, co to je homeopatie a seznámíte se se zásadami užívání homeopatických přípravků. Prostor bude i pro vaše dotazy.

Besedu připravuje Městské informační centrum Kunovice.

Uzavření informačního centra

Upozorňujeme návštěvníky Městského informačního centra Kunovice, že v úterý 22. 1. od 8:00 do 11:30 a ve čtvrtek 24. 1. od 14:00 do 17:00 bude naše informační centrum z provozních důvodů uzavřeno.

Děkujeme za pochopení.

Pozvánka na přednášku o kompostování

Mnoho z vás určitě vlastní kompostér – ať už jste jej získali v loňském roce od města nebo si jej sami pořídili. Víte ale, jak správně kompostovat? Dozvědět se to můžete na přednášce, kterou pro vás připravujeme. Uskuteční se 30. 1. od 17:00 v Přednáškovém sále Panského dvora.

Vstupné je dobrovolné.

Silvestr před radnicí

Příchod nového roku můžete i letos oslavit před kunovickou radnicí.

Začátek 31. 12. ve 23:00.

Odpoledne plné her

V pátek 28. 12. se v Areálu jízdy králů uskuteční Odpoledne plné her. Děti si budou moci zahrát a zasoutěžit od 14:00 do 16:00.

Hlásit se můžete až do 27. 12. na e-mailu ungerova.misa@seznam.cz.

Akci pořádá Pionýrská skupina.

Zpívání pod vánočním stromem

Přijďte si s námi 23. 12. zazpívat pod vánoční strom na nádvoří Panského dvora.

Vystoupí kapela POOL, folklorní soubory z Kunovic, děti z kunovických základních škol a ze ZUŠ Uherské Hradiště – pobočky Kunovice.

Začátek v 17:00.

Pozvánka na vánoční koncerty

Srdečně vás zveme na dva vánoční koncerty, které se uskuteční tento pátek a neděli. 14. 12. si můžete užít koncert dechové hudby Mistříňanka a 16. 12. vám zahraje uskupení Husák Quartet.

Učíme se tancovat a zpívat

Tradičně i netradičně. Zábavně a moderně. Hlavně pro radost.
Pro všechny holky a kluky ve věku od 8 do 18 let.

Nezapomeňte se přihlásit předem!

Pozvánka na přednášku o domácí výrobě pracích prostředků

Srdečně vás zveme na přednášku „Peru, peru prádlo“, která zájemce seznámí s domácí výrobou pracích prostředků. Ty jsou bez zbytečné chemie a proto se hodí i pro citlivé osoby či miminka.

Přednáška se uskuteční 22. 11. od 17:00 v Přednáškovém sále Panského dvora. Vstupné je dobrovolné.