Vítání občánků – červen

V klenbovém sále Panského dvora v sobotu 1. června slavnostně přivítala paní místostarostka Mgr. Martina Kozelková nové občánky Kunovic.

Jsou jimi: Šimon Fornůsek, Rozárie Slavíková, Adéla Zpěváková, Tomáš Matejov, Apolena Semenková, František Piontek, Zarja Kusáková, Tobias Novák, Matyáš Pisklák, Alexandra Bartysová, Tereza Juříková, Lukáš Hanák, Kristýna Ledabylová, Evelína Kuřímská, Sofie Leipnerová, Dominik Michek, Nina Michnová a David Pochylý.

Hlášení městského rozhlasu dne 02.07.2019

Upozornění e.on a.s. upozorňuje občany na přerušení dodávky elektrické energie ve středu 3. července 2019 v době od 7:30 do 14:30 v ulici Na Rybníčku čp. 991 a v ulici Potočná.   Oznámení Oznamujeme občanům, že v době letních prázdnin bude pokladna na městském úřadě v Kunovicích otevřena v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 10:30 hodin a…