Poledne s autoveterány a návrat Matyldy

Letecké muzeum Kunovice vás zve na dvě zajímavé akce, které se budou konat v neděli 2. 6. 2019: 12:00 a 13:30 „Poledne s autoveterány“: v neděli 2. 6. otevírá Staroměstská Kovozoo nové muzeum veteránů. Při této příležitosti pořádá Slovácký veteran car club Uherské Hradiště cílovou jízdu, mezi jejíž zastávky patří také Letecké muzeum v Kunovicích.…

Kondolence

Město Kunovice spolu se Svazem měst a obcí České republiky a Sdružením místních samospráv České republiky vyjadřují hlubokou soustrast rodině tragicky zemřelého místostarosty obce Dražůvky pana Rudolfa Štose.

Autobusová zastávka na ul. Lidická byla přesunuta

Město Kunovice oznamuje,
že z důvodu probíhajících stavebních prací na rekonstrukci chodníků u mateřské školy v Kunovicích v rámci projektu BEZBARIÉROVÉ CHODNÍKY UL. LIDICKÁ, MLÁDEŽNICKÁ – KUNOVICE byla dočasně přesunuta zastávka autobusové dopravy na ul. Lidická ve směru na Míkovice o cca 50 m směrem na Míkovice.

Výsledky voleb do Evropského parlamentu v Kunovicích

Ve voličských seznamech bylo v Kunovicích pro volby, které se konaly ve dnech 24. a 25. května 2019 zapsáno celkem 4.427 voličů. K samotným volbám se dostavilo celkem 1.193 voličů, což představuje volební účast 26,95 %. Celorepubliková volební účast dosáhla 28,72 %, ve Zlínském kraji přišlo volit 28,34 % voličů a v rámci okresu Uherské Hradiště byla volební účast 28,36%.