VEČER S CIMBÁLEM – 01.08.2015

Zveme Vás v sobotu 1. srpna 2015 do Areálu Jízdy králů Kunovice na besedu s cimbálovou muzikou KUNOVJANÉ. CM Kunovjané natočila hudbu k filmu DOMÁCÍ PÉČE, který nedávno pronikl do českých kin. (Po boku oblíbeného herce Bolka Polívky se představí v hlavní roli i Anna Mihulová, která letos na MFF v Karlových Varech získala ocenění…

Hlášení městského rozhlasu 27. 07. 2015

Oznámení

Oznamujeme občanům, že dnes bude na městském úřadě po celý den uzavřená z technických důvodů pokladna a městská knihovna bude dnes z důvodu nemoci rovněž uzavřená. V pátek bude v knihovně otevřeno.

OZNÁMENÍ

Oznamujeme občanům, že dnes 27. července 2015 bude na městském úřadě po celý den uzavřená z technických důvodů pokladna a městská knihovna bude dnes z důvodu nemoci rovněž uzavřená. V pátek bude v knihovně otevřeno.